E-Posta : veysel@tunseletiket.com.tr - tuncay@tunseletiket.com.tr

Bizi Arayın

0212 544 44 74

Biz Sizi Arayalım

BİZ KİMİZ?

Hakkımızda

12. Yılımızda kendimizi bir kez daha yeniledik.. Basılı ürün konusundaki dünyadaki en yeni trendleri, en yeni teknolojileri izliyor ve sizlere getiriyoruz. 12 yıldır bir basımevinden fazlası olmak için çalışıyor, yepyeni fikirler ve projeler sunuyoruz.

Tunsel Etiket 2008 yılından bugüne Tunsel Etiket  kurumsal müşterilerinin yanı sıra birçok matbaa ve ajansa grafik tasarım ve baskı hizmeti vermektedir.

 

      Ürünlerimizi, hizmetlerimizi sunarken ilk olarak müşterilerimizin memnuniyetine, ürün ve hizmet kalitesine özen gösteriyor, yüksek teknoloji ve donanıma sahip makine parkurumuz ile değişimi, gelişimi ve büyümeyi yakından takip ediyoruz. Karşılıklı güven ile firmaya, kişiye, işe ve emeğe saygılı; sektöründe uzman firma olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

    Tunsel Etiket te üretilen her ürün titiz, sabırlı ve özverili bir çalışmanın ürünüdür. Kalitemiz referanslarımız ile onaylanmıştır.

HİZMET KALİTEMİZDEN ÖDÜN VERMİYORUZ...

   Tunsel Etiket  ve Dijital Baskı olarak sizlere yarının baskı kalitesini ve hizmetlerini yine bugünden sunmaya devam edeceğiz.